Traktor si dhe mjete bujqesore

Shitet nga: Besim 23 Shk 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Traktorë
Shesim traktor si dhe mjete bujqesore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim