Traktor si dhe paisje tjera

Shitet nga: limi 30 Pri 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Traktorë
Shes traktorin Hurliman viti 1992 icili ka 115 KF si dhe dyparë pllugjë me 3 brazesh dhe me 2 brazesh dhe taniraqat ne gjendje shumë të mirë pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim