Traktor

Shitet nga: vebi 30 Mar 08:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Traktorë
shes traktorin 4x4 ne gjendje te mir teknike punon mir ka fuqi te mir traktori posedon pllugji dhe prokolic per nma shum info tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim