Traktori me pllug e me kabin

Shitet nga: ragip 05 Shk 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Lipjan
Makina : Traktorë
shes traktorin me pllug dhe kabin traktori esht shum ne gjendje tmir punon shum mir dhez ne qels qmimi i diskutushem te interesuarit le te lajmrohen ne nr telefoni 044308734
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim