Traktori me pres

Shitet nga: Agim 01 Pri 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Makina : Traktorë
Shitet traktori me pres apo ndrrohet me traktor me te madh,mundesisht 4x4 ,traktori eshte ne gjendje te rregullt 50kuaj fuqi ne gjendje super te rregullt gjithashtu edhe presa sllovene PELISTROI eshte e riparuar tani dhe e garantuar per pune, Qmimi me marrveshje ose bejm ndrrim me lop.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim