shitet dhe ndrrohet traktori me vetur

Shitet nga: shpejtim 09 Shk 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Lipjan
Makina : Traktorë
shitet dhe ndrrihet traktori me vetur traktiri esht buher prodhim gjerman ka 45 kuaj fuqi esht me 4klipa vollanin hidrolik esht shum I mir gumat e reja I ka
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim