u shitttt

Shitet nga: Kujtim 10 Sht 23:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 199 EUR

Komuna: Lipjan
Makina : Traktorë
shitet traktori ne gjendje te mire teknike dhe fizike...
mundesi nderrimi me traktor me te madh...
Llamellen e ka te re..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim