Pumpe e ujit ( motor uji)

Shitet nga: muhamet zeqiri 02 Shk 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Lipjan

pompë uji më prurje uji nga pusi 1000 litra për minute, motori në gjendje shume te rregullt dhe pompa është sjellur nga Gjermania më 2015
mundësia e çmimit më marreveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim