Shes tre motorrra

Shitet nga: Lautrim 02 Tet 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2000
Komuna: Lipjan
Motoçikleta : Skuter
Prodhuesi: Yamaha
Modeli: Maxster
Shes tre motorra per te rritur dhe per femij per me shum na kontaktoni 045999049
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim