Motorr Kawasaki 1300cc

Shitet nga: Bajram 12 Dhj 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2000
Komuna: Lipjan
Motoçikleta : Sportiv
Prodhuesi: Kawasaki
Modeli: Z1000
Motorr asht shum i pershtash dhe asht sport
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim