Motorr sport -00

Shitet nga: motorr 18 Shk 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Motoçikleta : Sportiv
shitet motor pershkak qe osht ivogel permu dhe behanen e ka nuk dhez qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim