Suzuki dhe jawa -83

Shitet nga: Enis gerbeshi 25 Shk 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Motoçikleta : Të tjera
shes dy motorra suzuki gsn 550 cc dhe jawa 350 cc
motorrat jan ne gjendje te rregullt punojn shum mir , per me shum ejani dhe shikoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim