GOMA

Shitet nga: kreshnik 26 Gsh 00:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
shes Gomat per motoqiklet ngjendje trregult
gomat jan Made in Italy
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim