AUTO SERVIS Diagnoz për të gjitha veturat

Shitet nga: Abedin Ilazi 15 Mar 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
AUTO SERVIS - Bejm diagnostifikimin ,servisimin, dhe polirin te gjitha veturave deri ne vitin e prodhimit 2015.

Kryejm keto pune:
-Leximin dhe fshirjen e gabimeve ne vetura
-Regjenerimin e DPF Partikel Filter
-Fikjen e dritave ne instrument tabel si :
-Driten e motorrit
-AIR BAG
-ESP.
-Fikjen e drites se SERVISIT ne te gjitha veturat
-Kthimin e frenave prapa
-Kodimin e Dizneve
-Kodimin e bosh pumpes
-Testimin e motorrit te klimes dhe pjesve te saj
-Kodimin e qelsit ne rast mos njohje nga vetura etj

Po ashtu bejm matjen e :
-Dizneve,
-Rregullatorit te Ajrit
-Turbines,
-EGR
Si dhe shum sensor te tjer.

-Bejm servisimin e te gjitha makinave
-Regllazh
-Polir per makina dhe kamione
-Polirin e Farave(Dritave)

Adresa : fshati Torine ,Lipjan

Kontakt/Viber :

+377 (0) 44 299 237
+377 (0) 45 562 771
+386 (0) 49 456 881
www.facebook.com/autoservisabedini
Email : durimilazi@live.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim