Auto ngjyrosje BEKA

Shitet nga: behari 27 Mar 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
AUTO NGJYROSJE "BEKA". bejm rregullimin e veturave te demtuara ne menyr profesionale, ngjyrosje,politur,pastrim te dritave,etj. dhe me qmime te arsyeshme,blejm edhe vetura te aksidentuara.gjithashtu montojm sensor parkingu per shum lloje te veturave ku duken sikur fabrikisht (foto)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim