AUDI Q7 TDI -07

Shitet nga: Xxxx 23 Shk 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 999 EUR

Komuna: Lipjan
AUDI Q 7
188000 km TE GARANTUNE
LIBER SERVISIT
VITI 2006
GOMA DIMRIT
KAMERA PARA DHE MBRAPA
SENZORA PARKINGU
TV MBRAPA
I PA DOGANUAR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim