dorza te sonit 2 dhe 3 10 euro

Shitet nga: kanxha 13 Mar 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Viti: 2016
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Lipjan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Acura
Modeli: MDX
Shiten dorzat e sonit 2 copa viber +37745608762
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim