Audi Ngjendje t'rregullt -87

Shitet nga: Naser 16 Pri 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 050 EUR

Komuna: Lipjan
Shitet audi 80 plin-benzin ne gjendje te mir teknike goma te reja regjistrim dhe nje vit
per me shku na kontaktini ne numrin e telefonit 044620884
ju faleminderit per mirkuptim

witi 87 qmimi 1050 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim