Audi 90

Shitet nga: Rifat 23 Jan 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Lipjan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 90
Audi 90, me 5 dyer , sapo e regjistruar , ne gjendje te rregullt , dizeell , baj ndrrim me traktor 33, dhe 39, 2gomat e para i ka te reja , ka fellne ne vler 200ero. Per me shum informata kontaktoni ne numrin 044752238
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim