Audi A3 SportBack 1.6 TDI -10

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto Shala 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Shitet:
Audi A3 SportBack 1.6 TDI
Viti: 2010
KM: 75.000 me liber te servisit.
Dogan+Homologim
2+1 Qelësa
Klim
Cenzor
4 dyer
Vallan S-Line me komanda
Ulse me nxemje
Xhama elektronik
Centrall
Alogenka
Pasqyre elektronike
Fellne dhe goma te reja.
Etj....

INFO: 044/ 262-399
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim