Audi A4 1.8 Bem+Gaz 1800eur

Shitet nga: Dusko 20 Mar 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Viti: 1996
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Lipjan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shitje Audi A4 1.8 benzine + gaz. Join targat PR dhe KS deri në fund të shërbimit godine.Uradjen madhe zëvendësuar të gjithë makinën e rripa pa asnjë investim. ka klimës digital bllokohet ZEDER, el podizace çdo gjë të drejtë.1.800 fikse!!!
Urgjentisht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim