Audi A6

Shitet nga: Isuf B. 13 Tet 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1999
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Lipjan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Audi A6 2.5 Tdi S-line
Klimatronik
Tiptronik
Xnon
Interier S-line
Servis seti komplet rryti i dhembezor me shpanera
Bosch pumpa (e nderruar para nje jave)
Regjistrimi deri ne maj 2016
Dy pare bandash me guma ( dimer dhe vere)
Vetura ne gjendje shume te mire ...
Telefono dhe mund te diskutojme per cmim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim