BMW 530 D SHITET DHE NDRROHET QMIMI VOLITSHEM

Shitet nga: Fisnik 14 Maj 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
SHITET BMW NE GJENDJE SHUM TE MIR TIP TOP BEJM NDERRIM ME VETURA MAT VOGLSA OSE MAT TE MDHA ETJ QMIMI VOLITSHEM PER INFO MA SHUM ----
045-295-767 049-830-653
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim