BMW 530 d 3.0 AutomatikTiptronik 2001 Bejm Nderr..

Shitet nga: Fissi 22 Mar 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
BMW 530 DIZELL NE GJENDJE TE RREGULLT SHITET DHE NDRROHET QMIMI VOLITSHEM


Viti i Prodhimit : 2001

Shum e Ruajtur si Brenda Ashtu edhe Jasht

Extra:
CENSORA
*Klimatronik* (Funksionale)
*Airbaga*
*Centrall*
*Hidraulik*
*ABS*
*ESP**
*Gjama Elektronik*
*Pasqyre Elektronike*
*EJJ* etjj

Nderrim i Mundeshem


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim