Bmw 2.5 benzin 1989

Shitet nga: fisniki 01 Mar 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Lipjan
Shitet bmw ose ndrrohet me bmw 530 vetura osht ne gjendje te mir teknike dhe fizike rigjistrim ka deri 2016 posedon fellga alumini origjial te bmw guma te veres edhe dimrit koplet kush osht interesun kontaktoni ne nr tel 044156603 ose 049322753
Cmimi 2500euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim