Bmw 320d -02

Shitet nga: imer 06 Shk 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 750 EUR

Komuna: Lipjan
Vetura asht ne gjendje te rregullt dhe ka goma te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim