Chevrolet Epica benzin -06

Shitet nga: G... 25 Tet 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR   4 800 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Lipjan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Chevrolet
Modeli: Epica
Shes chevrolenin i sapo ardhur nga zvicrra sapo regjistruar . Eshte shum i mir dhe i ruajtur eshte 2.0 shes per arsyje se kam nje vetur tjeter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim