AutoShitje24 Blejm veturat RKS ose pa dogan defekt

Shitet nga: AutoShitje24 Blejm veturat RKS ose pa dogan defekt 18 Qer 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Viti: 2016
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Lipjan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Chrysler
Modeli: Daytona
AutoShitje24 Blejm veturat RKS ose pa dogan defekt,aksident ose ato qe nuk i perdorni 1999-2015 Golf,Bmw,Audi,Mercedes,Fiat,Peugeot,Reno clio .Dergoni Oferten ne viber 📞+383 49 300 273 Targa Kosovare dhe te huaja ch,de,si,fr . Gjindemi ne gjithe Kosoven.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim