Crysler Voyager 2.5.dizel

Shitet nga: Crysler Voyager 23 Sht 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 750 EUR   1 950 EUR

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Lipjan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Chrysler
Modeli: Voyager
shitet:
Crysler Voyaer
dizel
2.5
ABS
Klim
7 ulese
i ardhur nga zvicra
dokumentat ika ne rregull
gjamat dhe pasqyret elektronike
2 qelesa
felne te bukura etj.
maqina i punon perfekt,
edhe karoserine dhe interierin e ka shum te rujtur.
vetura mund te nderrohet edhe me ndonie veture me te vogel
numri & viber kontaktues::
044 186 227
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim