Citroen Berlingo -02

Shitet nga: Shemsi Streli 03 Mar 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Lipjan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: Berlingo
Shes Citroën berlingo 1.9 dizell HDI në gjendje shum te mir me targa te zvicres i qlajmruar esht dhe dokumentet n rregull i ka qmimi 1500€ boj edhe ndrrim me gollf 2 sipas marrveshjes 044 853 992
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim