Citoren C4 1.6 hdi 2006

Shitet nga: Citroen 26 Tet 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 900 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Lipjan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C4
Shes citroen c4 1.6 dizell viti 2006
vetura eshte ne gjendje te mir teknike regjistrim 1 vit senzora parkingu centrall fellne origjinal te citroenit timon multifunksional klim per me shume informata na kontaktoni ne nr : 044 558 985 dhe 049 822 790
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim