Fiat punto 1.9 jtd -03

Shitet nga: Azem 20 Mar 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 280 EUR

Komuna: Lipjan
Fiat punto 1.9 jtd
viti prodhimi 2003
dogane e ka te kryne
dhe homologimin
me klim,
Mundesi ndrrrimi me ndonje vetur ose material ndertimor.

Viber +38649214463
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim