Fiat Brava 1.9 JTD 2001

Shitet nga: Remi 12 Dhj 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Lipjan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Brava
Vetura eshte e aksidentuar dhe eshte e demtuar ne pjeset e perparme por ne gjendje motorike eshte tersisht ne gjendje te rregullt, me nje investim jo shum te madh mund edhe te rregullohet, vetura ndezet dhe punon shum mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim