fiat punto 1.1 benzin

Shitet nga: hhhhhh 27 Jan 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 050 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Lipjan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
shitet fiat ësht ne gjedje shum te mir ka regjistrim 11 muj ka dhe klim 044570160
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim