Ford Curier 1.8Dizell //////Shitet Dhe Nderrohet

Shitet nga: Fisi 14 Pri 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

999 EUR

Komuna: Lipjan
SHITET PIKAPI FORD NE GJENDJE SHUM TE MIR ME HARGJIME SHUM TE VOGLA DIZELL NE GJENDJE SHUM TE MIR REXH NUK KA OSHT I QLAJMRUM DENIM NUK KA

KARRIKA ME NXEMJE SHUM I RUJTUT BEJM NDERRIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim