Ford Focus -05

Shitet nga: lipjan 31 Mar 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Lipjan
Shitet vetura Ford Focus .Viti prodhiimit 2005 . I posardhur nga jashte . I regjistruar dhe doganuar me 10 janar 2015.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim