Ford Couier -94 Diesel

Shitet nga: Munish 21 Shk 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Viti: 1994
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Lipjan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Courier
Shitet Ford Courier 1.8Diesel, motorin e ka shumë të mirë dhe punon shumë mirë, vetëm në shasi ka pak korozion, viti i prodhimit '94, regjistrim edhe dy muaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim