blejm te gjitha llojet e veturave qe sju duhen

Shitet nga: auto tregu1 06 Pri 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR   230 EUR

Viti: 2016
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Lipjan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Fiesta
blejm te gjitha llojet e veturave qe sju duhen me aksidente me denime me regjistrime pa dogan me defekte ,ne te gjith kosoven telefononi 044 888 375 viber +37744888375 ne bejm transportin dhe bartjen e veturave pagesn e bejm me kesh ne dor ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim