Ford Focus benzin -08

Shitet nga: Arian 23 Jan 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 200 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Lipjan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Vetura esht ne gjendje shum Te mir kilometra 11800. viti 2008 Benzin 1.6 Ford. FOCUS. Ne kareserij ka vetem do pika Te breshurit. Gjendja motorrike shum e mir Te gjitha serviset ika ktu Te krym ne gjermanij. Ka dy par guma te veres dhe Te dimrit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim