I SHITUR

Shitet nga: ARBEN 07 Shk 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

570 EUR

Komuna: Lipjan
Golf 2. 1.6. Plin benzin Viti 88 punon benzin dhe ne plin vetura ka 4 gomat e dimrit te reja rexhistrim qe nimuj ika skadu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim