Shitet dhe Ndrrohet KIA SPORTAGE dizell 2.0 -02

Shitet nga: KIa sportage 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Kia
Modeli: Sportage
shitet dhe ndrrohet kia sporatage 2.0 dizell
viti prodhimit 2002
ne gjendje te rregullt
pos regjistrimi skadum ne qershor 2015

<Ndrrim i Mundshem>

044 795 877
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim