Esht shum e rujtur dhe ne gjendje te rregullt.

Shitet nga: Ali 06 Nën 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 350 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Lipjan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Lada
Modeli: Niva
Dhum pak e perdorur esht.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim