Mazda 323 S 1.6

Shitet nga: Qema 12 Gsh 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

890 EUR

Viti: 1995
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Lipjan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mazda
Modeli: 323
Shesë Veturen MAZDA 323 S me ngjyrë te Bardh, viti 1995 1.6 Benzin .
Kerri ësht ne gjendje te rregullt dhe ka tabela te Gjermonies.
Per interese na Kontaktoni

VËRETJE !!!
- Nu e japim Veresi
- Nuk bëjm ndrime
- Vetum me t'Holla t'gatshum

Falemnderit !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim