Mercedes 190 Benzin Plin Bejm Ndrrim -85 aksion

Shitet nga: mercedes +37744686759 25 Krr 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1985
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Lipjan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
Shitet ose Ndrrohet Mercedes 190/ Benzin -Plin Shum gjendje te mir Teknike si ne Trap po ashtu Edhe ne Motorr punon Si Benzin Po Ashtu edhe ne Plin Interjer shum te Paster dhe te Bukur me Shpidak nalt timonon Hidroalik Regjistrim Ika ska duar me 8/6 /2016 i Ka dal Vlen te Ceket Hipotek ne Bank Nuk esht perkthim Mbrenda Dites mundi edhe ne viber me thir po ne ket numer me ndrrime ndryshon qmimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim