Mercedes 190 dizel -80

Shitet nga: alban 04 Tet 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Viti: 1980
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Lipjan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
shes veturen mercedes benz ne gjendje shum te mir tip190_motorri 2.5 dhe ka 11muaj regjistrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim