Ushit flm merrjep Mercedes 190d

Shitet nga: Mercedes 05 Pri 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Viti: 1985
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Lipjan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
Shitet mercedesi 190dizell fabrikisht i rujten siq shihet ne foto viti 85 abs ne gjendje perfekt motorrin e ka shumm tmir 4gumat e reja
I ruajten si jasht dhe brenda 6muj regjistrim 5 shpejtsi ne trapa osht tip top nuk ki nevoj per investim viber +38649310171
Ndrrim nese na konvenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim