Mercedes 250 dizel -86

Shitet nga: Nazmi Kozhani 19 Jan 23:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Viti: 1986
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Lipjan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
Mercedes-Benz 190 2.5 i ruajtur mire. Punon shume mire dhe ka regjistrim.
Arsyeja e shitjes, kam blere model me te ri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim