mercedes 250 shum imir dhe i rujtun

Shitet nga: driton 16 Dhj 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Viti: 1987
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Lipjan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
Mercedesi hargjon pak kejt funksionet i bojn shum i shterngum pa vrejte vetemm regjistrim ska qe 1vjet e gjys ika me denim per qdo info edhe ne viber mund te pyetni pres blers serioz 044 436 803
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim