mercedes tip top

Shitet nga: toni 01 Jan 23:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Viti: 1987
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Lipjan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
Mercedes kerr familjar shum i mir dhe shterngum ski me shti as ni cent nta vetem regjistrim ska .denim ka 2vjet qmimi fundit 750
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim