ushit.flm merrjep.com 550

Shitet nga: kastriot 04 Dhj 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Lipjan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 300
Vetur ne gjendje te rregullt osht dizell me llajsne te gjana osht 300 me turbo bejm edhe ndrrrim
Verejtje ka denim krilla e par e majta dhe braniki osht e hint e qelt
Tel.044433067 049545462
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim